Sayın Üyemiz,

Rusya Federasyonu Tataristan Cumhurbaşkanı Sayın Rustam Minnihanov’un ülkemizi ziyareti vesilesi ile Türkiye-Rusya İş Konseyi organizasyonunda 27 Nisan 2018, Cuma günü İstanbul CVK Park Bosphorus Hotel’de (Adres: Gümüşsuyu Mahallesi, İnönü Caddesi No:8 34437 Taksim / Istanbul)   Türkiye-Tataristan İş Forumunun düzenlenmesi planlanmaktadır.

Söz konusu etkinliğe konuk Cumhurbaşkanı Sayın R. Minnihanov ve T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci’nin yanı sıra Tataristan’dan çok sayıda yerel bakanlık ve devlet kurumları yöneticileri, belediye başkanları ve önde gelen şirket temsilcilerinin katılımı beklenmektedir. İş Forumu açış konuşmaları ve sunumları müteakip firmalar arasında ikili görüşmelerle devam edecektir.

Bahsi geçen İş Forumuna katılmayı arzu eden üyelerimizin en geç 25 Nisan, Çarşamba günü saat 18:00’a kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/662/10619 adresli internet bağlantısı üzerinden online kayıt formunu doldurarak, katılım ücretini online kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmaları gerekmektedir.