Kocaeli Ticaret Odası, Emlakçılar Odası, Kocaeli Matbaacılar Derneği (KOMATDER) ve S.S. 5 Nolu İzmit Şehiriçi Minibüs ve Otobüsçüleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin iftarlarına katıldı

EMLAKÇILAR ODASI İFTARI

Başkanlığını Ahmet Pekin’in yürüttüğü Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın iftarı İzmit Kadıköy Düğün Salonu’nda gerçekleşti. KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Mehmet Akif Şen, Cafer Kozluca ve Meclis Üyesi Nazan Topdemir Bülbül’ün yer aldığı KOTO heyeti, emlakçılarla bir araya geldi.

KOMATDER İFTARI

Başkanlığını, aynı zamanda KOTO Yönetim Kurulu Üyesi de olan Mehmet Akif Şen’in yürüttüğü Kocaeli Matbaacılar Derneği (KOMATDER) iftar programını Livadi Kafe’de gerçekleştirdi. İftar programına katılan KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın doğan, Yönetim Kurulu Üyeleri; Zihni Yılmaz, Yusuf Ziya Uludüz, Abdülmelik Kalay, Cafer Kozluca, Meclis Üyesi Fatih Ekinci ve 15. Meslek Komitesi’nden Handan Kümeli dernek üyeleriyle bir araya geldi.

5 NO’LU KOOPERATİF’İN İFTARI

Başkanlığını Lokman Aydemir’in yürüttüğü S.S. 5 Nolu İzmit Şehiriçi Minibüs ve Otobüsçüleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin iftar programı Emex Otel’de gerçekleşti. KOTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz ile KOTO Yönetim Kurulu Üyeleri; Halil Baylam, Zihni Yılmaz, Yusuf Ziya Uludüz, Abdülmelik Kalay’ın oda adına yer aldığı program birlik- beraberlik havasında geçti.