122.Yıl

122.Yıl

İdari Kadro

Genel Sekreter

Mert ANLIPAK

Tel: 0262 322 3010

E-Mail: mert@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Genel Sekreter Yardımcısı

Adem AYKAÇ

Tel: 0262 322 3010

E-Mail: adem@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Genel Sekreter Yardımcısı

Sezgin ÖZKARAYEL

Tel: 0262 322 3010

E-Mail: sezgin@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Başkanlık Özel Kalem

Ebru ERNALBANT

Tel: 0262 322 3010 / 146

E-Mail: ebru@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Genel Sekreterlik Özel Kalem

Emre ARSLAN

Tel: 0262 322 3010 / 145

E-Mail: emre.arslan@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Ticaret Sicil Servisi Müdürü

İsmail ÖZKUL

Tel: 0262 322 3010 / 102

E-Mail: ismail@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Ticaret Sicil Servisi Şefi

İlhan TOPCU

Tel: 0262 322 3010 / 113

E-Mail: ilhan@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Ticaret Sicil Servisi Memuru

Aylin BEYAZ

Tel: 0262 322 3010 / 107

E-Mail: aylin@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Ticaret Sicil Servisi Memuru

Arzu GÜLŞEN

Tel: 0262 322 3010 / 106

E-Mail: arzu@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Ticaret Sicil Servisi Memuru

Özcan CAH

Tel: 0262 322 3010 / 122

E-Mail: ozcan@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Ticaret Sicil Servisi Memuru

Ömer SAKALILAR

Tel: 0262 322 3010 / 103

E-Mail: omer.sakalilar@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Ticaret Sicil Servisi Memuru

Simge EKER

Tel: 0262 322 3010 / 108

E-Mail: simge.eker@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Ticaret Sicil Servisi Görevli

Merve ÇETİN

Tel: 0262 322 3010 / 110

E-Mail: merve.cetin@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Oda Sicil Servisi Şefi

Murat ŞİMŞEK

Tel: 0262 322 3010 / 109

E-Mail: murat@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Oda Sicil Servisi Memuru

Seçil KARATUT

Tel:

E-Mail: secil.aktas@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Oda Sicil Servisi Arşiv

Nurgül AKYILDIZ

Tel: 0262 322 3010 / 116

E-Mail: nurgul@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Mali İşler Servisi Müdürü

Özlem Fulya KESKİN ÖZSU

Tel: 0262 322 3010 / 105

E-Mail:

Detaylı Bilgi
Mali İşler Servisi Şefi

Nuray İŞERİ

Tel: 0262 322 3010 / 111

E-Mail:

Detaylı Bilgi
Mali İşler Servisi Memuru

Burak AKYÜZ

Tel: 0262 322 3010 / 124

E-Mail: burak@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Mali İşler Servisi Memuru

Sibel UYSAL

Tel: 0262 322 3010 / 208

E-Mail: sibel.ic@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Mali İşler Servisi Memuru

Dilara İŞERİ

Tel: 0262 322 3010 / 101

E-Mail: dilara.iseri@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Araştırma ve Dış Ticaret Servisi Müdürü

Özlem TAŞKIR

Tel: 0262 322 3010 / 112

E-Mail: ozlem@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Araştırma ve Dış Ticaret Servisi Şefi

Ufuk ÖNYILMAZ

Tel: 0262 322 3010 / 120

E-Mail: ufuk@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Araştırma ve Dış Ticaret Servisi Şefi

Oğuz ÇAĞIL

Tel: 0262 322 3010 / 238

E-Mail: oguz.cagil@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Araştırma ve Dış Ticaret Servisi Memuru

Burçin BOYOĞLU

Tel: 0262 322 3010 / 121

E-Mail: burcin.ozkan@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Araştırma ve Dış Ticaret Servisi Memuru

Rümeysa ÇOBAN

Tel: 0262 322 3010 / 249

E-Mail: rumeysa.ozer@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İdari İşler Servisi Müdürü

Evrim VURAL

Tel: 0262 322 3010 / 123

E-Mail: evrim@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İdari İşler Servisi Şefi

Hüseyin AYDIN

Tel: 0262 322 3010 / 158

E-Mail: huseyin@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İdari İşler Servisi Memuru

Çiğdem YÜKSEL

Tel: 0262 322 3010 / 245

E-Mail: cigdem@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İdari İşler Servisi Memuru

Yasin PAMUK

Tel: 0262 322 3010 / 154

E-Mail: yasin@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İdari İşler Servisi Memuru

Serap KARACA

Tel: 0262 322 3010 / 152

E-Mail: serap.yurtcu@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İdari İşler Servisi Memuru

Nedime PEÇE

Tel: 0262 322 3010 / 125

E-Mail: nedime@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İdari İşler Servisi Memuru

Yeşim ÖNGÜN

Tel: 0262 322 3010 / 126

E-Mail: yesim@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İdari İşler Servisi Memuru

Büşra KULLUKÇU

Tel: 0262 322 3010 / 0

E-Mail: busra.kullukcu@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İdari İşler Servisi Teknik İşler

Sinan UYAR

Tel: 0262 322 3010 / 210

E-Mail:

Detaylı Bilgi
İdari İşler Servisi Hizmetli

Ali İhsan GÖNENÇ

Tel:

E-Mail:

Detaylı Bilgi
İdari İşler Servisi Hizmetli

Recep GÖKKAYA

Tel:

E-Mail:

Detaylı Bilgi
İdari İşler Servisi Şoför

Mümin YILMAZ

Tel:

E-Mail: mumin@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İdari İşler Servisi Şoför

Sinan CANGİR

Tel:

E-Mail: sinan.cangir@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İç Ticaret Servisi Müdürü

Suat AYTAÇ

Tel: 0262 322 3010 / 131

E-Mail: suat@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İç Ticaret Servisi Şefi

Dilek ÖZKARAASLAN

Tel: 0262 322 3010 / 141

E-Mail: dilek@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İç Ticaret Servisi Memuru

Müfide ŞENŞUTMAN

Tel: 0262 322 3010 / 138

E-Mail: mufide@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İç Ticaret Servisi Memuru

Okan KILIÇASLAN

Tel: 0262 322 3010 / 130

E-Mail: okan@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
İç Ticaret Servisi Memuru

Meryem Buse GÖKBAYRAK

Tel: 0262 322 3010 / 132

E-Mail: buse.gokbayrak@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Basın Yayın Birimi Memuru

Zeynep Kübra ÖZÇİÇEK

Tel: 0262 322 3010 / 165

E-Mail: kocaeliticaretodasi@gmail.com

Detaylı Bilgi
Bilgi İşlem Birimi Memuru

İsmail İLHAN

Tel: 0262 322 3010 / 258

E-Mail: admin@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Gölcük Temsilciliği Memuru

Gülnur GÜRSOY

Tel:

E-Mail: gulnur.gursoy@koto.org.tr

Detaylı Bilgi
Derince Temsilciliği Memuru

Hulusi Sadık BÜTE

Tel:

E-Mail: hulusi.bute@koto.org.tr

Detaylı Bilgi