122.Yıl

122.Yıl

ANUGA Fuarı Ziyareti Hk. (5-8 Ekim 2019)

Sayın Üyemiz,

Odamız organizasyonuyla işletmelerin rekabet gücünü artırmak ve dış pazarda iş ortakları bulmalarını sağlamak amacıyla 5 – 8 Ekim 2019 tarihlerinde ANUGA Fuarı’na bir iş heyeti organizasyonu düzenlenecektir. Gerekli şartlar karşılandığı takdirde katılımcı firmalar devlet desteklerinden yararlandırılacaktır.

ANUGA fuarı hakkında: Uluslararası gıda fuarlarının öncüsü ve en önemlilerinden biri olan Anuga Gıda Fuarı 05 Ekim 2019 - 09 Ekim 2019 tarihleri arasında Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenecektir. Ülkemiz ihracatında önemli bir paya sahip olan gıda sektörüne üye ihracatçılarımıza destek olmak amacıyla 1983 yılından itibaren Anuga Gıda Fuarı'nda milli düzeyde katılımlar organize edilmektedir.  

Web Sitesi:  www.anuga.com  

İlgili Sektörler: Gıda,  Şarküteri Yiyecekleri, İçecekler, Kümes Hayvanları,  Süt Ürünleri, Balık, Derin Dondurulmuş Gıda Ürünleri, Et Ürünleri,  Fırın Ürünleri, Hamur İşleri, Şekerleme, Meyve, Sebze, Dondurma, Büyük Mutfak Ekipmanları, Izgaralar, Catering, Franchising

Heyet programı kapsamında ayrıca, bölgedeki  ticari faaliyetler hakkında bilgi almak üzere kurum ve kuruluş ziyaretlerinde bulunulması planlanmaktadır.

Programın maliyeti;

İki Kişilik Oda Fiyatı: € 1310

Tek Kişilik Oda Fiyatı: € 1700 olup, gerekli şartlar karşılandığı takdirde firmalarımız devlet desteklerinden yararlandırılacaktır. İlgili heyet organizasyonuna katılmak isteyen firmalarımızın 24 Mayıs 2019 tarihine kadar bilgi vermeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi ve katılım için:

 Oğuz ÇAĞIL

Tel: 262 322 30 10 (d:238)

E-Posta: oguz.cagil@koto.org.tr