122.Yıl

122.Yıl

ABD’de İş Yapma Semineri Hk. - 4 Kasım

 

Sayın Üyemiz,

TOBB, ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı ve ABD Ticaret Odası işbirliğinde, 4 Kasım 2019 Pazartesi günü, 13:30-18:30 saatleri arasında, ‘’ ABD’de iş yapma semineri’’ düzenlenecektir.

Bahse konu seminerde, ABD’de yatırım yapmak isteyen ya da mevcut işlerini yürütmek isteyen iş sahipleri ve girişimcilere, iş yeri açma ve ilerleme sürecinde, prosedürleri anlamalarına ve kolay yatırım yapmaları amacıyla, ABD tarafından ücretsiz danışmanlık hizmetleri veren bir program olan    ‘’ Select USA’’ hakkında bilgiler verilecektir.

Seminerde ayrıca, ABD eyaletlerinde gelen yetkililer tarafından ilgili eyaletlerdeki iş firmaları, ABD Pazara giriş, ABD’de yatırım imkanları, ABD vize süresi, ABD’ de bankacılık işlemleri ve ABD’de yatırım yapmak isteyenlerin bilmesi gereken hukuki süreçler hakkında bilgiler verilmesi planlanmaktadır.

Seminere katılım ücretsiz olup, İngilizce-Türkçe tercüme hizmeti sunulacaktır. Seminere katılım teyidi için http://abdisyapmasemineri.tobb.org.tr linkinde yer alan başvuru formunun en geç 1 Kasım 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar doldurulması gerekmektedir.