Sigorta Acenteleri Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 22. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda; TOBB tarafından Sigorta Acenteleri ve Sigorta Eksperlerinin ülke genelinde tanıtımına yönelik başlattığı; TV reklam filmleri, radyo spotla, dijital medya materyalleri, poster ve dergi ilan çalışmaları hakkında bilgi alındı.

Ayrıca KOTEV kapsamında 9 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirilecek ‘Etkili Satış ve Pazarlama Eğitimi’nin meslek grubuna mail yoluyla bildirilmesinin sağlanması için çalışma yapılmasına karar verildi.

Teklif- temenniler bölümünde konuşulan konular ise şöyle;

İnternet sitesi ortamından satış işlemi için Hazine Bakanlığının Sigorta acentelerinden istenilen asgari 300 bin TL sermaye tutarının iyileştirilerek makul seviyelere getirilmesi adına SAİK nezdinde girişimlerde bulunulmasına.

TOBB tarafından Sigorta Acenteleri ve Sigorta Eksperlerinin ülke genelinde tanıtımına yönelik; TV reklam filmleri, radyo spotla, dijital medya materyalleri, poster ve dergi ilan çalışmalarının meslek grubu üyelerimize mail yoluyla iletilmesi hususunun Yönetim Kuruluna sunulmasına karar verilmiştir.