Sayın Üyemiz,

ANKIROS 2018 – 14. Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı, ANNOFER 2018 – 13. Uluslararası Demir Dışı Metaller Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı ve TURKCAST 2018 – 8. Döküm Ürünleri İhtisas Fuarı Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından 25-27 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul’da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin 2,3,5,6,7,8 ve 9. hollerinde düzenlenecektir.

Demir-çelik, döküm ve demir dışı metaller sektörlerinde çalışan ve bu sektörlere hizmet veren ya da alan tüm üyelerimizin her türlü makine, ekipman, teçhizat ve malzeme ihtiyaçlarını kolayca ve kârlı bir biçimde karşılayabilecekleri ve pek çok müşteri grubunu bir arada bulabilecekleri uluslararası bu platformda 50’ye yakın ülkeden yaklaşık 1000 katılımcı yer almaktadır.

Otomotiv ve yan sanayi, inşaat, iş ve tarım makinaları, beyazeşya, çimento, enerji, gemicilik, havacılık ve kara taşımacılığı, ağır sanayi gibi döküm ürünü kullanan üretici firmalar da TURKCAST fuarında ülkemizin 70 den fazla döküm üreticisini ziyaret etme fırsatı yakalayacaklardır.

Fuarlar ile ilgili detaylı bilgilere www.ankiros.com adresinden ulaşılabilinir.

Bilgileriniz sunarız.