(21. Meslek Komitesi) İKM’ye ziyaret gerçekleştirilecek  

Tekstil ve Giyim Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 21. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Sektöre ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı toplantında; KOTO Araştırma ve Dış Ticaret Servisi Memuru Rümeysa Özer tarafından KOBİ Destek Kredisi ile ilgili bilgi aktarımında bulunuldu. Komite üyeleri ayrıca, geçtiğimiz günlerde olağan genel kurulunu gerçekleştiren İzmit Kent Merkezi Dayanışma Derneği’ni (İKM) ziyaret etme kararı aldı.

(21. Meslek Komitesi) 2019 yılı fuar takvimi görüşüldü

Tekstil ve Giyim Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 21. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Sektöre dair güncel değerlendirmelerle başlayan toplantının teklif ve temenni bölümünde; 2019 yılında gerçekleşecek uluslararası fuarlara katılım (stant kiralamak ve ziyaret), Kasım ayı içerisinde Denizli Ticaret Odası’na eş meslek komite ziyaretleri konusu görüşüldü.

(21. Meslek Komitesi) Denizli Ticaret Odası’na eşmeslek komite ziyareti düzenlenecek  

Tekstil ve Giyim Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 21. Meslek Komitesi aylık olağan komite toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, KOBİ’lerde ticari risk sigortası (tahsilattan kaynaklanan risk) konusunda hakkında bilgi aktarımında bulunuldu. KOTEV kapsamında ‘Satış Pazarlama- Mağazacılık’ eğitimi düzenlenmesi için yönetim kuruluna öneri sunulması kararlaştırılarak, komite üyelerine Odamız yayını olan Rakamlarla Kocaeli 2018 dağıtımı yapıldı.

Toplantı, 17-18 Temmuz tarihlerinde Denizli Ticaret Odası’na gerçekleşecek eş meslek komite ve fabrika ziyareti konusunun görüşülmesiyle sona erdi.

(21. Meslek Komitesi) Tekstil sektörünün geleceği için projeler üretildi

Tekstil ve Giyim Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 21. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi. İlimizde sektörün daha da gelişmesi adına çeşitli projeler üreten 21. Meslek Komitesi, KOTEV kapsamında ‘Satış Pazarlama ve Mağazacılık’ eğitimleri düzenlenmesini, Denizli Ticaret Odası’yla eş meslek komite buluşması gerçekleştirerek ildeki tekstil fabrikası ve işyerlerinin yerinde incelenmesi konularını görüştü.