Gayrimenkul Değerleme Hizmeti Veren Kişi ve Kuruluşların Nitelik ve Standartlarının Belirlenmesi 2. Toplantısı

Sayın Üyemiz,

Kocaeli Ticaret Odası ev sahipliğinde, ilkini emlak sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizle gerçekleştirdiğimiz ‘Gayrimenkul Değerleme Hizmeti Veren Kişi ve Kuruluşların Nitelik ve Standartlarının Belirlenmesi Toplantısı’nın ikincisini BANKACILIK SEKTÖRÜNÜN TEMSİLCİLERİYLE gerçekleştiriyoruz.

6 ARALIK 2018 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 09:30’da KOTO Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşecek toplantıya katılımlarınızı arzu eder, iyi çalışmalar dileriz.

KATILIM İÇİN LÜTFEN KAYIT YAPTIRINIZ:

Hüseyin Aydın/ 0262 322 30 10/ Dahili:158

(14. Meslek Komitesi) Enflasyonla Mücadele İndirim Kampanyası ve 2019 yılı çalışmaları ele alındı

Banka ve Kuyumcular Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 14. Meslek Komitesi, aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda, devletimiz tarafından Enflasyonla Mücadele Programı çerçevesinde ülke genelinde başlatılan “İndirim Kampanyası” ile ilgili TOBB’un 10.10.2018 tarih ve 14853 sayılı yazısı (Tüketici fiyat endeksinde yer alan ürün ve hizmetlere yönelik asgari 3 ay süreyle en az %10 indirim yapılması tavsiye edilmektedir) hakkında kapsamlı bilgi sunuldu.

Akabinde, 2019 yılı iş programında yer alması talep edilen konular görüşüldü. Buna göre; eş meslek komite ziyaretleri, üye ziyaretleri, yurtiçi ve yurt dışı fuarları, sektör toplantıları, sektörle alakalı eğitimler planlandı.

(14. Meslek Komitesi) Aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi

Banka ve Kuyumcular Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 14. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı, KOTEV kapsamında sektöre özel eğitimlerin düzenlenmesi konusunun görüşülmesiyle başladı. Eğitim önerilerini paylaşan komite üyelerine Rakamlarla Kocaeli yayınının 2018 yılı sayısı sunuldu.

Toplantı, sektöre dair sorunların ve çözüm önerilerinin görüşülmesiyle sona erdi.

(14. Meslek Komitesi) Sektör sorunları ve çözüm önerilerini görüştü

Banka ve Kuyumcular Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 14. Meslek Komitesi aylık olağan komite toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı; Komite Oryantasyonu kapsamında, odamız servislerinin ve birimlerinin fiziki olarak tanıtılmasıyla başladı.

Komite üyelerine; Odamız Araştırma ve Dış Ticaret Servisi tarafından, 14. Meslek Grubunu kapsayan; MARKA, KOSGEB ve İŞKUR’un sağlamış olduğu hibe ve destekler ile ilgili bilgi aktarıldı.

Toplantı sektör sorunları ve çözüm önerilerinin görüşülmesiyle devam etti.