Blog | Koto

(9. Meslek Komitesi) Fuar ve eş meslek komite ziyaretleri görüşüldü  

Fırın, Pastane ve Marketler Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 9. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda, eş komite ve fuar ziyaretleri konusu görüşüldü.

13 – 16 Eylül tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan GIDA-TEK 8. Gıda ve Teknolojileri Fuarı’nın ziyaret edilmesi ve Ankara Ticaret Odası’na eş meslek komite programı düzenlenmesi konusu ele alındı.

(9. Meslek Komitesi) Üye ziyaretleri gerçekleştirildi

Fırın, Pastane ve Marketler Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 9. Meslek Komitesi, saha çalışmaları kapsamında üye ziyaretleri gerçekleştirdi. 9. Meslek Komitesi’nden Meclis Üyeleri Oktay Alkan, Fatih Günen, Komite Başkan Yardımcısı Fatih Buzacı ve Komite Üyesi Ahmet Kul’un yer aldığı KOTO heyeti, Saroğlu Ekmek Fırını, Ubaylar Unlu Mamulleri, Damak Tadım Şarküteri, Ekonomik Pazar, Has Yufka, Besi Ekmek, Tadım Unlu Mamulleri, Başak Ekmek Fırını’na ziyaretler gerçekleştirerek, sektöre dair görüşmeler yaptı.

(9. Meslek Komitesi) Eşmeslek komite ziyaretleri gerçekleştirilecek

Fırın, Pastane ve Marketler Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 9. Meslek Komitesi aylık olağan komite toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantı, KOTEV kapsamında sektöre özel; satış ve pazarlama, diksiyon eğitimlerinin verilmesi konusunun görüşülmesiyle başladı. Toplantıda komite üyelerine, Odamız yayını olan Rakamlarla Kocaeli 2018 dağıtımı gerçekleştirilerek, 11 Temmuz Çarşamba günü üye ziyareti yapılmasına karar verildi.

Teklif temenniler bölümünde ise eş komite ve fuar ziyareti konusu görüşüldü.

(9. Meslek Komitesi) Sektör sorunları ve çözüm önerilerini ele aldı

Fırın, Pastane ve Marketler Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 9. Meslek Komitesi aylık olağan komite toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı; Komite Oryantasyonu kapsamında, odamız servislerinin ve birimlerinin fiziki olarak tanıtılmasıyla başladı.

Komite üyelerine; Odamız Araştırma ve Dış Ticaret Servisi tarafından, 9. Meslek Grubunu kapsayan; MARKA, KOSGEB ve İŞKUR’un sağlamış olduğu hibe ve destekler ile ilgili bilgi aktarıldı.

Toplantı sektör sorunları ve çözüm önerilerinin görüşülmesiyle devam etti.

Aylık olağan toplantı Oda birimlerinin gezilmesi ve bilgi aktarımıyla sona erdi.